MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 3828384
nr 382 8384
Vitrinskåp
hörnmodell, höjd: 196 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 oktober 2005
300 kr
350 kr
400 kr